Nowoczesne oświetlenie

Watermills Houses w Nowym Jorku

2012/09/05

 Projekt Watermills Houses w Nowym Jorku zawiera kilka propozycji – dom główny, dom gościnny, „bunk house” – rodzaj hostelu, dom przy basenie oraz oczywiście garaż.

Cecha charakterystyczna, która wyróżnia projekt Watermills Houses to szczególne wyeksponowanie otoczenia - bezpośredniego sąsiedztwa rezydencji i krajobrazu, które w tym przypadku stanowią element uzupełniający luksusowość inwestycji. Rozległe tereny leśne, pofałdowany teren, linia brzegowa stały się miejscem idealnym dla przestrzennych, otwartych wnętrz Watermills Houses.

Oczywiście najbardziej intrygująca jest szklana bryła głównego budynku mieszkalnego. Na górnym piętrze, które zostało zaaranżowane jako przestrzeń mieszkalna znajdują się przeszklone ściany. Prywatność zapewniają jednak otaczające to piętro rozległe korony drzew. Niższe piętro wykonane jest paneli z nieprzezroczystego włókna szklanego.

Projekt zakładał stworzenie kilku odrębnych przestrzeni z innymi funkcjami, jednak odpowiadających wymaganiom różnych gości. Domek nad basenem oraz dom gościnny znajdują się w oddzielnych częściach terenu znajdującego się w granicy Watermills Houses. „Bunk house”jako część hostelowa projektu wyposażony jest w udogodnienia turystyczne. 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej