Wernisaż "Malująca Reka" w salonie living Concept

2011/03/01

W sobotę 9 kwietnia o godz. 17:00 w salonie Living Concept w Bielanach Wrocławskich przy ul. Wrocławs- kiej 7 odbędzie się wernisaż malarstwa Michała Marka.

Artysta jest absolwentem wydziału malarstwa i rzeźby wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od blisko dziesięciu lat tworzy i prezentuje swoje prace na licznych wystawach w kraju i za granicą. To twórca, który „rezygnuje z krzykliwych i jednorazowych koncepcji”, a jego „kameralne płótna mają w sobie wyraźny ładunek natężonej pracy”.

Wystawa pt. „Malująca ręka” jest podróżą w przeszłość artysty (obrazy powstały w latach 2003–2006) i wyrazem „Malująca ręka” (olej, płótno) jego ówczesnych poszukiwań i eksperymentów. Jak sam przyznaje doświadczenia te znacząco wpłynęły na jego późniejszą twórczość. – Tytułowe dzieło wystawy ma dla mnie ogromną wartość, ponieważ jest sztandarowym obrazem dla mojego ówczesnego malarstwa. Jednocześnie jest alegorią malarstwa i twórczości w ogóle – mówi Michał Marek.W trakcie sobotniego spotkania z twórcą, w miłej atmosferze unikalnego wnętrza salonu meblowego Living Concept, będzie można zapoznać się z kilkunastoma pracami dolnośląskiego malarza. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny, ale konieczne jest posiadanie zaproszenia. Można je uzyskać kontaktując się z organizatorami (e-mail: salon@livingconcept.pl, tel. 713025046). Wystawa prac Michała Marka potrwa do 23.04 i będzie czynna w godzinach otwarcia salonu (pn-pt: 11–19, sb: 10–16).

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej