Nowoczesne oświetlenie

Widok na Sydney Opera House

2013/04/09

 

Budynek opery w Sydney to ikona, rozpoznawana natychmiast  w każdym zakątku świata. Dla wielu fotografia na jego tle to niesamowite doznanie. Jednak dla mieszkańców tego przestronnego apartamentu to… codzienność.  Pozostaje jedynie usiąść w promieniach australijskiego słońca i kontemplować widok. Usiąść – ale nie na byle czym. Nie pośród zwyczajnych ścian. Taki widok to uśmiech losu, ale i zobowiązanie. Według nas, nabrzeżny apartament podołał temu zadaniu.

Projektantka Sarah Davidson postawiła na prostotę i umiar, nie gubiąc jednocześnie domowego ciepła i wrażenia przytulności. Białe ściany i ciemna podłoga to zgrany duet. Do tego meble w ciepłych odcieniach brązu oraz wyeksponowanie naturalnego rysunku na drewnianych elementach. Oto przepis na sukces!

 

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Hotel Piramida Spa&Wellness Hotel Piramida Spa&Wellness

  Piramida położona jest w rekreacyjnej dzielnicy Tychów - Paprocany nad Jeziorem Paprocańskim i w otoczeniu Puszczy Pszczyńskiej, w odległości 2,5 km od centrum miasta

  2016/08/11 Czytaj dalej
 • Najdroższy hotel świata Najdroższy hotel świata

  Jeśli dbałość o bezpieczeństwo jest wyznacznikiem w poszukiwaniu luksusowego wypoczynku, to najdroższy penthouse świata spełnia ten warunek w 100%. Na piękne panoramy Jeziora Genewskiego i Mont Blanc patrzy się przez kuloodporne okna, również niemal pancerne drzwi zapewniają spokojny sen. Dzięki takim środkom ostrożności jest to miejsce często wybierane przez ważne osobistości świata polityki i celebrytów.

  2016/04/01 Czytaj dalej
 • Największa choinka na świecie Największa choinka na świecie

  14 grudnia 2013 roku rozbłysła największa choinka świata. Setki gapiów patrzyło, jak miejscowy ksiądz za pomocą tabletu, włączył oświetlenie na nietypowej choince, umieszczonej na wzgórzu nad miastem Gubbio w regionie Umbria (Włochy).

  2015/12/18 Czytaj dalej
 • Największy labirynt na świecie Największy labirynt na świecie

  Największy na świecie labirynt powstał w Dobrzycy na Pomorzu Zachodnim, niedaleko Koszalina. Niezwykle skomplikowany labirynt położony w Ogrodach Hortulus Spectabilis tworzą 11-letnie graby, które tworzą iście magiczny klimat.

  2015/12/17 Czytaj dalej
 • Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk Szklany punkt widokowy Glacier Skywalk

  Park Narodowy Jasper, położony w południowo-wschodniej części kanadyjskiej prowincji Alberta, to jeden z najpiękniejszych, najstarszych i zarazem największych parków narodowych w Kanadzie.

  2015/12/15 Czytaj dalej