Nowoczesne oświetlenie

Wielki dowód wielkiej przyjaźni Johnny Depp'a ze świetym Mikołajem

2012/12/07

Najnowsza nieruchomość w kolekcji amerykańskiego gwiazdora Johnny Depp'a położona jest w USA, w stolicy stanu Tenneessee, Nashville.

Ta niesamowita posiadłośc składa się z 48 hektarów ziemi oraz usytuowanej na niej ekskluzywnej willi wielkości ponad 6000 metrów kwadratowych. Depp zapłacił za ten luksus bagatela 17,5 milionów dolarów.

Już rozliczne halle i korytarze prowadzace między innymi do pięciu sypialni
i dziewięciu łazienek urządzone zostały z takim przepychem, iż odnosi sie wrażenie,
że są to wnętrza barokowego zamku, nie zaś współczesnej rezydencji, powstałej
w 2001 roku. Ta sama stylistyka utrzymane została w salonach, jadalni, kuchni
oraz biurze.

Nieco bardziej nowowczesne aranżacje można podziwiać w piwniczce na wino, przylegajacym do niej prywatnym barze oraz nad basenem, gdzie pewnie miło spędza sie czas na pięknym patio z zewnętrzym kominkiem.

Tak ekskluzywną, imponujacą pozycję zapewne każdy chciałby umieścić na liście prezentów gwiazdkowych bądź postanowień noworocznych.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej