Wielki powrót kowalstwa artystycznego

2010/07/31

Kojarzące się kiedyś głównie z ogrodzeniami i bramami,  kowalstwo artystyczne przeżywa swój renesans i wkracza na coraz to nowe tereny. Coraz modniejsze stają się wykute z metalu meble. Możemy się na nie natknąć w salonie, a nawet w sypialni. Bardzo interesująco przedstwiają się łóżka projektu Shawn Lovell.  Inspirowane smukłymi sylwetkami drzew, doskonale wpasują się w klimat sypialni w romantycznym stylu. Zachwycają drobiazgowo oddanym detalem, deliktne gałęzie i liście sprawiają wrażenie rzeczywistych, aż zdaje sie że za chwilę zaszumi w nich wiatr.

Shawn Lovell założyła firmę  Shawn Lovell Metalworks  z siedzibą w Oakland w 1996 roku. Artystka specjalizuje się w kowalstwie artystycznym, jej projekty są jedyne w swoim rodzaju. Wykonuje prace na zlecenie zarówno dla instytucji, jak i do prywatnych rezydencji. Posługuje się zarówno metodami tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi.  Wśród realizacji Lovell znajdują się zarówno poręcze, bramy, kraty do kominków jak również lampy i meble.

Więcej informacji na stronie Shawn Lovell

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej