Workspace - pomysły prosto od Google!

2013/03/20

Na początku 2013 r. Google wprowadził się do nowego, liczącego 85 tys. m kw. biurowca w Tel Awiwie. Imponujące wnętrze zostało zaprojektowane w Electra Tower przez Camezind Evolution.

Wszystkie osiem pięter oprócz nowoczesnego wyposażenia, przestrzeni do pracy, odpoczynku i nawet zabawy po godzinach wyróżnia jeszcze jedna rzecz - panoramiczny widok na Tel Awiw dostępny z każdego  biurowego kąta.

Osiem piętem daje innowacyjną przestrzeń, która jest efektem współpracy wielu kreatywnych projektantów. Ale w końcu to Google!

Co ciekawe, każde z pięter jest zaprojektowane w inny sposób - tak, aby pokazać różnorodność kulturową pracowników oraz miejscowości regionów, które reprezentują. Jedno z pięter zostało dedykowane izraelskiemu premierowi. Oprócz przestrzeni do pracy i odpoczynku stworzono miejsce do współpracy przedsiębiorców i kreatywnych start-upowców.

Zdjęcia poniżej świetnie pokazują jak różnorodnie można zaaranżować przestrzeń do pracy - uporządkowany szereg krzeseł, wygodne kanapy, wysokie krzesła z widokiem na miasto, kolorowe boksy, wygodne leżanki. Nie musi być nudno, a niektóre pomysły można śmiało wziąć pod uwagę!

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej