Nowoczesne oświetlenie

Wszystkie cyfrowe media teraz na ekranie Twojego telewizora w formacie HD

2011/02/09

Firma Iomega, będąca własnością EMC (NYSE: EMC),  globalny lider w systemach ochrony danych, wprowadza na rynek polski urządzenie  multimedialne Iomega® ScreenPlay® MX HD Media Player. Odtwarzacz wyposażony  jest w dysk twardy o pojemności 1 lub 2TB i pozwala odtwarzać zdjęcia, filmy i muzykę  jakości HD 1080p na telewizorach wysokiej rozdzielczości. ScreenPlay MX HD  obsługuje najnowsze formaty wideo, takie jak H.264, WMV czy RMVB, jak również  popularne Divx, MPEG czy XVid. Odtwarzacz obsługuje napisy w formacie txt i napisy z  polskimi znakami diakrytycznymi. Urządzenie pozwala też wysyłać strumieniowo  zawartość kamer wideo, aparatów i pamięci przenośnych podłączonych przez złącze  USB 2.0 na telewizory HD. Do podłączenia telewizora wykorzystane mogą być złącza  HDMI, kompozytowe wideo i audio, kompozytowe Y, Pb, Pr lub koncentryczne S. Dysk  wewnętrzny o pojemności 2TB pozwala zapisać cyfrowe biblioteki plików zawierające  np. 500.000 piosenek, 80.000 zdjęć, 770 godzin wideo czy 240 godzin wideo HD.  ScreenPlay® MX HD wykorzystuje menu w języku polskim i może współpracować z  systemami Windows lub Mac. Do zestawu dołączony jest pilot ułatwiający zdalną  obsługę urządzenia.  

Wraz z urządzeniem dostarczane jest unikalne, darmowe oprogramowanie Iomega  Protection Suite, służące do archiwizacji, ochrony antywirusowej zdjęć, filmów, muzyki i  innych plików.

Iomega Protection Suite zawiera:
-    2-miesięczną subskrypcję oprogramowania Trend Micro™ Internet Security dla  PC lub Trend Micro™ Smart Surfing dla Mac.
-    Iomega QuikProtect: oprogramowanie do archiwizacji na poziomie plików na  dyski twarde i sieciowe urządzenia typu NAS (do notebooków i komputerów  biurkowych Windows i Mac).
-    MozyHome™ Online Backup service: internetowa usługa darmowej archiwizacji  2GB danych (nielimitowana przestrzeń na archiwum za 4,95 USD/miesiąc).   Serwis MozyHome Online pozwala odtworzyć najistotniejsze dane z dowolnego  komputera z dostępem do Internetu z dowolnego miejsca na świecie.
-    Roxio® Retrospect® Express: oprogramowanie do archiwizacji danych, aplikacji i ustawień (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac).

Wszystkie programy Iomega Protection Suite mogą być pobrane przez Internet. Więcej informacji o produktach Iomega i cenach można znaleźć na stronie  www.iomega.com.  

{{wszystkie_obrazki}}
 

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej