Nowoczesne oświetlenie

Wymarzona łazienka w zasięgu twojej ręki!

2013/11/17

 Jak już wspominano wielokrotnie, łazienka powinna stać się sanktuarium, miejscem gdzie każdy może odpocząć, nabrać sił na nowy dzień i zaznać odrobiny relaksu.

Zaprojektowane łazienka mogą reprezentować nasz styl życia i osobowość, nie wielu jednak zdaje sobie sprawę, że czasem wystarczy kilka drobnych dodatków, przeobrazić to pomieszczenie w pięknego motyla.

Jeżeli chcecie nadać waszej łazience trochę więcej luksusu musicie pamiętać kilka wskazówek.

Małe łazienki projektuje się zupełnie inaczej niż przestrzenne, aby powiększyć je optycznie stosujcie lustra, zamiast kotary prysznicowej możecie użyć szklanej ściany oddzielające prysznic i wannę od reszty pomieszczenia. W drugą stronę, aby nadać łazience odrobinę przytulności, zastosujcie odpowiednie światło, nadające temu miejscu odpowiedniego bardziej romantycznego klimatu. Tylko od Was zależy, w jakiej stylizacji będziecie czuć się najlepiej.

Poniżej przedstawiliśmy kilka łazienek, które może zainspirują Was do małych i dużych zmian. 

 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej