Wyposaż swój domowy barek

2010/08/03

Firma Zack należy do europejskich liderów produkujących akcesoria ze stali nierdzewnej. Posiada w ofercie ponad 400 artykułów wyposażenia kuchni, łazienki, salonu, baru, garderoby i biura. Projektanci ZACK pracują nad produktami łączącymi w sobie ponadczasową prostotę z charakterystycznym, wyjątkowym smakiem. Z firmą Zack z łątwością wyposarzysz swój domowy barek. W bogatej ofercie kolekcji Cius znajdują się zarówno shakery, termiczne dzbanki jak pojemniki na lód i kubełki do szampana.

Shaker z kolekcji Cius w niezwykla praktyczny sposób został połączony z miarką ułtawiającą precyzyjne odmierzanie płynów, a tym samym stworzenie idealnej kompozycji smakowej.

Termiczny dzbanek na wodę z lodem wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzbanek utrzymuje przez długi czas niską temperaturę napoju. Przyda się w każdym barku. Niezwykle przydatny podczas przygotowywania drinków lub soków. Idealny w upalne dni.

Gustowny kubełek do przechowywania szampana. Został wykonany z błyszczącej, odbijającej światło stali nierdzewnej. Niezbędny element podczas wytwornej lub romantycznej kolacji.

Pojemnik na lód  nie tylko doskonale spełnia swoją funkcję, ale również cieszy oko harmonijną formą.

Produkty firmy Zack do nabycia w internetowym sklepie SuperWnętrze

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »