Nowoczesne oświetlenie

Wyrafinowana sztuka użytkowa

2014/09/10

Oprócz koloru ścian i perfekcyjnie dobranych mebli, klimat naszej kuchni tworzą również naczynia, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Żaden człowiek z dobrym gustem nie pozwoli sobie, by plastikowa butelka zaburzyła idealną harmonię panującą w pomieszczeniu. Duńska marka Menu przychodzi z pomocą tym, którzy zawsze szukają wyrafinowanych rozwiązań. Akcesoria kuchenne duńskiej marki cieszą się światowym prestiżem. Niektóre z produktów Menu zdobią wnętrza Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku. Ty również pozwól sobie na obcowanie z wysoką sztuką przedmiotów użytkowych. Akcesoria Menu dodadzą Twojej kuchni i jadalni blasku, jakim nigdy jeszcze nie lśniły. Niech Twój dom wygląda jak spod ręki profesjonalnego dekoratora wnętrz i zachwyca wszystkich gości. 
Wszystkie akcesoria kuchenne Menu możecie zakupić w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Elegancka buteleczka na oliwę Menu Dining Room. Możesz ją skompletować razem z nowoczesnym stojakiem. Dostępne w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Ekskluzywna karafka do wina Menu Wine na stół. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Kafeteria tłokowa French Press. Odporna na niskie i bardzo wysokie temperatury. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Butelka z wkładem chłodzącym Menu Cool o eleganckim designie. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Dzbanek z zaparzaczem Menu Kettle. Stylowy i niedłączny dodatek popołudniowej zastawy stołowej. Dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)    

Fikuśnia misa Dropp! na owoce i przekąski. Zdumiewa każdego, kto na nią popatrzy :) Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Mój piękny ogród Mój piękny ogród

  Czy jesteś zapalonym ogrodnikiem? Kochasz kwiaty ogrodowe? Prace w Twoim pięknym ogrodzie sprawiają Ci niesamowitą przyjemność i frajdę? Projektowanie ogrodów jest tak samo złożonym zadaniem jak projektowanie wnętrz. Wymaga umiejętności planowania przestrzennego, wyobraźni, a przede wszystkim pasji. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć piękny ogród, zwłaszcza wiosną i latem. Ale skąd zaczerpnąć pomysł na ogród?

  2015/05/03 Czytaj dalej
 • Wiosenne szklanki Sagaform Wiosenne szklanki Sagaform

  Wraz z wiosennym powiewem szwedzka marka Sagaform wypuściła wyjątkową kolekcję zdobionego szkła. Różnej wielkości kolorowe szklanki do wody i do soków podkreślą wiosenny styl Twojego stołu. W kolekcji Sagaform Fantasy znajdziesz także uniwersalne kieliszki z nadrukiem

  2015/04/30 Czytaj dalej
 • Spektakularne bańki mydlane Spektakularne bańki mydlane

  Bańki mydlane są wspaniałą atrakcją, zwłaszcza podczas przyjęć. Duże bańki mydlane są niezwykle efektowne. Zachwycają i na długo pozostawiają piękne wspomnienia wśród gości na weselu, na zabawie urodzinowej Twojego dziecka, a także na imprezie masowej. Czy uważasz, że powinieneś mieć przepis na bańki mydlane? Czy wiesz, jak zrobić duże bańki mydlane?

  2015/04/26 Czytaj dalej
 • Chłodząca butelka na wodę Chłodząca butelka na wodę

  Podczas podróży, treningu, przejażdżki rowerowej, w pracy i na zakupach… letnią porą zawsze jesteś spragniony wody. Jednak butelki, w których powszechnie sprzedawana jest woda, szybko się nagrzewają, a zawartość traci swój smak. Producent butelek plastikowych Cool Gear proponuje wszystkim aktywistom specjalny bidon na wodę.

  2015/04/23 Czytaj dalej
 • Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi

  Z pewnością nie raz byłeś organizatorem niezapomnianego spotkania towarzyskiego. Te pełne śmiechu wieczory, kiedy można się odprężyć i delektować ulubionym alkoholem z przyjaciółmi- często na długo zapadają w pamięć. Jednak nawet wytrawnemu gospodarzowi przyjęć przyda się krótka lekcja o akcesoriach do alkoholi.

  2015/04/14 Czytaj dalej