Nowoczesne oświetlenie

Wysokiej klasy sztuka użytkowa

2014/10/01

Zamknij oczy, rozmarz się i pomyśl o wyrafinowanej dekoracji, która zdobi Twój ekskluzywny salon, projektowany specjalnie dla Ciebie… Ponieważ nie chcesz zagracać go zbędnymi, tanimi dodatkami, potrzebny jest Ci naprawdę wyszukany unikat. Takie właśnie są zegary Incantesimo Design. Klasyczna linia, perfekcyjnie zaprojektowane szczegóły i harmonijnie skomponowana kolorystyka sprawiają, iż zegary Incantesimo Design stają się przedmiotem luksusu i pożądania. Połączenie szkła, drewna, aluminium oraz zaawansowanych technologii to wspaniały pomysł do wykorzystania we wnętrzach o wysokim standardzie. Nikt nie przejdzie obojętnie przy tak wyrafinowanej dekoracji. Zainteresowanie ze strony bliskich i gości zegarem Incantesimo Design gwarantowane!
Zegary są dostępne w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Zegar Ipsicle dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Zegar Logical z drewna jesionowego dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Zegar Aicon dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Zegar Metropolis dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Mój piękny ogród Mój piękny ogród

  Czy jesteś zapalonym ogrodnikiem? Kochasz kwiaty ogrodowe? Prace w Twoim pięknym ogrodzie sprawiają Ci niesamowitą przyjemność i frajdę? Projektowanie ogrodów jest tak samo złożonym zadaniem jak projektowanie wnętrz. Wymaga umiejętności planowania przestrzennego, wyobraźni, a przede wszystkim pasji. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć piękny ogród, zwłaszcza wiosną i latem. Ale skąd zaczerpnąć pomysł na ogród?

  2015/05/03 Czytaj dalej
 • Wiosenne szklanki Sagaform Wiosenne szklanki Sagaform

  Wraz z wiosennym powiewem szwedzka marka Sagaform wypuściła wyjątkową kolekcję zdobionego szkła. Różnej wielkości kolorowe szklanki do wody i do soków podkreślą wiosenny styl Twojego stołu. W kolekcji Sagaform Fantasy znajdziesz także uniwersalne kieliszki z nadrukiem

  2015/04/30 Czytaj dalej
 • Spektakularne bańki mydlane Spektakularne bańki mydlane

  Bańki mydlane są wspaniałą atrakcją, zwłaszcza podczas przyjęć. Duże bańki mydlane są niezwykle efektowne. Zachwycają i na długo pozostawiają piękne wspomnienia wśród gości na weselu, na zabawie urodzinowej Twojego dziecka, a także na imprezie masowej. Czy uważasz, że powinieneś mieć przepis na bańki mydlane? Czy wiesz, jak zrobić duże bańki mydlane?

  2015/04/26 Czytaj dalej
 • Chłodząca butelka na wodę Chłodząca butelka na wodę

  Podczas podróży, treningu, przejażdżki rowerowej, w pracy i na zakupach… letnią porą zawsze jesteś spragniony wody. Jednak butelki, w których powszechnie sprzedawana jest woda, szybko się nagrzewają, a zawartość traci swój smak. Producent butelek plastikowych Cool Gear proponuje wszystkim aktywistom specjalny bidon na wodę.

  2015/04/23 Czytaj dalej
 • Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi

  Z pewnością nie raz byłeś organizatorem niezapomnianego spotkania towarzyskiego. Te pełne śmiechu wieczory, kiedy można się odprężyć i delektować ulubionym alkoholem z przyjaciółmi- często na długo zapadają w pamięć. Jednak nawet wytrawnemu gospodarzowi przyjęć przyda się krótka lekcja o akcesoriach do alkoholi.

  2015/04/14 Czytaj dalej