Nowoczesne oświetlenie

Wystrój banku nie musi być nudny!

2013/11/20

Wystrój wielu instytucji finansowych jest nijaki, powtarzalny i bezpostaciowy. Jednak zawsze od reguły muszą być wyjątki, tak jest i w tym przypadku. Przykładu nie musieliśmy szukać daleko, ponieważ znaleźliśmy go w Polsce. Wystrój wnętrza banku został zaprojektowany przez projektanta Robert Majkut. Trudno jest opisać wnętrze tego pomieszczenia, ponieważ wyraża ono wiele emocji m.in. pasje, zmysłowość i ciepło. W wystroju można zauważyć dwa królujące kolory złoto i czerń, kolory te objawiają się w materiałach ściennych, meblach i oświetleniu.

Jedną z najciekawszych rzeczy w tym pomieszczeniu, jest dynamiczna ściana za biurkiem recepcjonistki. Wywołuje to niesamowite wrażenie, dzieje się to za sprawa wprowadzenia dodatkowego wymiaru we wzorze, do zastosowania takiego efektu użyto specjalnego oprogramowania, pozwoliło to na stworzenie porządnej i złożonej struktury.

Dopasowane nowoczesne meble i ciekawy wystrój sprawiają, że bank ten jest jednym z ciekawszych miejsc, atmosfera wywołana efektem świetlnym powoduje, że klient czuje się tam wygodnie i komfortowo. 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej