Nowoczesne oświetlenie

Zachwycający apartament dla poszukiwacza przygód ceniącego domowy komfort

2011/01/12

Widoczny na zdjęciach apartament został zaprojektowany przez firmę ERGES z Rygi. Mieszkanie znajduje się w domu położonym na granicy starego miasta i strefy portowej, z okien roztaczają się widoki na doki portowe i statki zawijające do portu. Właściciel mieszkania jest osobą aktywną, lubi podróżować, a równocześnie ceni sobie spokojną domową przystań. Architekci starali się oddać osobowość klienta we wnętrzach apartamentu. Pojawiły oryginalne, intrygujące aranżacje, nietypowe elementy dekoracyjne i dzieła sztuki, egzotyczne akcenty i kontrastowe zestawienia. We wnętrzach znalazły się szklane kolumny, okazały bar, meble z lustrzanymi elementami, imponujące akwarium i fragmenty rafy koralowej spełniające funkcję rzeźb. Wykorzystano materiały takie jak szkło, stal nierdzewna, futra, kamień. Efekt starań designerów jest imponujący, udało im się stworzyć  jedyne w swoim rodzaju stylowe,l uksusowe a zarazem eleganckie wnętrza.

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej