Zaprojektuj swój widok za oknem

2013/01/26

Jakie dziś mamy dla Was propozycje? Znaleźliśmy zarówno coś dla właścicieli domów w malowniczej okolicy - nad morzem, nad jeziorem, w górach, w lesie.

Z drugiej strony jednak zaproponujemy także coś dla posiadaczy domowych podwórek, ogrodów, tarasów, balkonów i poddaszy.

Malowniczy krajobraz obroni się sam, wystarczy spojrzeć na aranżacje poniżej. Wstawiamy stoliki, krzesła, fotele, ławki i rozkoszujemy się relaksem w oazie z pokoju. 

Inne rozwiązania wymagają rozwiązań konstrukcyjnych i aranżacyjnych. Wewnętrzne podwórko zyska po odpowiedniej aranżacji przestrzeni, wstawieniu ścianek, ozdobnych donic z kwiatami, zaprojektowaniu podestu, schodów lub lekkiego podwyższenia.

Przeszklone okna salonu lub poddasza z pewnością też stworzą możliwości kreatywnej aranżacji. Wystarczy spojrzeć poniżej.

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej