Zdrowe nawyki żywieniowe

2015/02/01

Większość z nas spędza cały dzień poza domem. Nasze umysły muszą funkcjonować efektywnie i na pełnych obrotach. Żeby codziennie utrzymać organizm w dobrej formie, powinniśmy jeść według dobranej do własnych potrzeb diety. Niestety wielu z nas żywi się przetworzonym, tłustym jedzeniem na mieście.
Zmień wreszcie swoje nawyki żywieniowe! Przygotowanie sałatki czy lekkiego dania z warzywami nie zajmuje wiele czasu, a bardzo korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Naucz się sam regularnie przygotowywać zdrowe i lekkie posiłki do pracy, a w końcu zauważysz efekty odchudzania.
Przygotowane dania przenoś w specjalnych pojemnikach przeznaczonych do żywności, na przykład marki Emsa. Są one tak szczelne, że nosząc je w torbie, nic ze środka pudełka nie wydostanie się na zewnątrz. Dodatkowo masz ogromny wybór w wielkościach pojemników Emsa- w zależności jakie danie chcesz przygotować na jutrzejszy zdrowy lunch:) Życzymy smacznego! 
Wszystkie pojemniki Emsa Bento Box dostępne są w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

Pojemnik na lunch Emsa Bento Box idealny na większą porcję. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Pojemnik na lunch Emsa Bento Box o pojemności 0,9 litra. Dzięki przegródce możesz w nim przenosić dania wieloskładnikowe. Do kupienia w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Wysoki lunchbox Emsa Bento Box ma pojemność 0,9 litra. Zmieścisz w nim jogurt z granolą lub ulubioną sałatkę. Dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK) 

Mniejszy pojemnik Emsa Bento Box o pojemności 0,5 litra z dwoma pojemniczkami będzie rewelacyjny na marchewki, pokrojone jabłko i orzechy. Dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (KLIK)

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Mój piękny ogród Mój piękny ogród

  Czy jesteś zapalonym ogrodnikiem? Kochasz kwiaty ogrodowe? Prace w Twoim pięknym ogrodzie sprawiają Ci niesamowitą przyjemność i frajdę? Projektowanie ogrodów jest tak samo złożonym zadaniem jak projektowanie wnętrz. Wymaga umiejętności planowania przestrzennego, wyobraźni, a przede wszystkim pasji. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć piękny ogród, zwłaszcza wiosną i latem. Ale skąd zaczerpnąć pomysł na ogród?

  2015/05/03 Czytaj dalej
 • Wiosenne szklanki Sagaform Wiosenne szklanki Sagaform

  Wraz z wiosennym powiewem szwedzka marka Sagaform wypuściła wyjątkową kolekcję zdobionego szkła. Różnej wielkości kolorowe szklanki do wody i do soków podkreślą wiosenny styl Twojego stołu. W kolekcji Sagaform Fantasy znajdziesz także uniwersalne kieliszki z nadrukiem

  2015/04/30 Czytaj dalej
 • Spektakularne bańki mydlane Spektakularne bańki mydlane

  Bańki mydlane są wspaniałą atrakcją, zwłaszcza podczas przyjęć. Duże bańki mydlane są niezwykle efektowne. Zachwycają i na długo pozostawiają piękne wspomnienia wśród gości na weselu, na zabawie urodzinowej Twojego dziecka, a także na imprezie masowej. Czy uważasz, że powinieneś mieć przepis na bańki mydlane? Czy wiesz, jak zrobić duże bańki mydlane?

  2015/04/26 Czytaj dalej
 • Chłodząca butelka na wodę Chłodząca butelka na wodę

  Podczas podróży, treningu, przejażdżki rowerowej, w pracy i na zakupach… letnią porą zawsze jesteś spragniony wody. Jednak butelki, w których powszechnie sprzedawana jest woda, szybko się nagrzewają, a zawartość traci swój smak. Producent butelek plastikowych Cool Gear proponuje wszystkim aktywistom specjalny bidon na wodę.

  2015/04/23 Czytaj dalej
 • Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi

  Z pewnością nie raz byłeś organizatorem niezapomnianego spotkania towarzyskiego. Te pełne śmiechu wieczory, kiedy można się odprężyć i delektować ulubionym alkoholem z przyjaciółmi- często na długo zapadają w pamięć. Jednak nawet wytrawnemu gospodarzowi przyjęć przyda się krótka lekcja o akcesoriach do alkoholi.

  2015/04/14 Czytaj dalej