Nowoczesne oświetlenie

Zegar pop-art dla miłośników niecodziennego designu

2014/07/30

Czy lubisz oryginalne dodatki wnętrz, które wzbudzają entuzjazm wszystkich gości? Proste formy to dla Ciebie za mało? Dobrze wiemy, jak trudno znaleźć niecodzienny element wyposażenia domu. Nowoczesne zegary marki Nextime w komiksowym stylu zostaną Twoją ulubioną dekoracją. Wykonane z kolorowego szkła dodają wyrazistości do wnętrza i podkreślają interesującą osobowość jego użytkownika. Pasują zarówno do pokoju młodzieżowego, jak i nowoczesnego pokoju dziennego. Sprawdzą się również w kuchni w stylu retro. Takiego wyposażenia pozazdrości Ci nie jeden miłośnik pięknych rzeczy.
Wszystkie zegary można nabyć w sklepie SuperWnetrze.pl. (klik)

Kolorowy zegar Pixtime dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (klik)

Komiksowy zegar Cinema Date dostępny w sklepie SuperWnetrze.pl (klik)

Kolorowa strefa czasowa Time Zones dostępna w sklepie SuperWnetrze.pl (klik)

Zegar Delux Diner z zabawną historyjką dostepny w sklepie SuperWnetrze.pl (klik)

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Mój piękny ogród Mój piękny ogród

  Czy jesteś zapalonym ogrodnikiem? Kochasz kwiaty ogrodowe? Prace w Twoim pięknym ogrodzie sprawiają Ci niesamowitą przyjemność i frajdę? Projektowanie ogrodów jest tak samo złożonym zadaniem jak projektowanie wnętrz. Wymaga umiejętności planowania przestrzennego, wyobraźni, a przede wszystkim pasji. Oczywiście każdy z nas chciałby mieć piękny ogród, zwłaszcza wiosną i latem. Ale skąd zaczerpnąć pomysł na ogród?

  2015/05/03 Czytaj dalej
 • Wiosenne szklanki Sagaform Wiosenne szklanki Sagaform

  Wraz z wiosennym powiewem szwedzka marka Sagaform wypuściła wyjątkową kolekcję zdobionego szkła. Różnej wielkości kolorowe szklanki do wody i do soków podkreślą wiosenny styl Twojego stołu. W kolekcji Sagaform Fantasy znajdziesz także uniwersalne kieliszki z nadrukiem

  2015/04/30 Czytaj dalej
 • Spektakularne bańki mydlane Spektakularne bańki mydlane

  Bańki mydlane są wspaniałą atrakcją, zwłaszcza podczas przyjęć. Duże bańki mydlane są niezwykle efektowne. Zachwycają i na długo pozostawiają piękne wspomnienia wśród gości na weselu, na zabawie urodzinowej Twojego dziecka, a także na imprezie masowej. Czy uważasz, że powinieneś mieć przepis na bańki mydlane? Czy wiesz, jak zrobić duże bańki mydlane?

  2015/04/26 Czytaj dalej
 • Chłodząca butelka na wodę Chłodząca butelka na wodę

  Podczas podróży, treningu, przejażdżki rowerowej, w pracy i na zakupach… letnią porą zawsze jesteś spragniony wody. Jednak butelki, w których powszechnie sprzedawana jest woda, szybko się nagrzewają, a zawartość traci swój smak. Producent butelek plastikowych Cool Gear proponuje wszystkim aktywistom specjalny bidon na wodę.

  2015/04/23 Czytaj dalej
 • Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi Najpopularniejsze akcesoria do alkoholi

  Z pewnością nie raz byłeś organizatorem niezapomnianego spotkania towarzyskiego. Te pełne śmiechu wieczory, kiedy można się odprężyć i delektować ulubionym alkoholem z przyjaciółmi- często na długo zapadają w pamięć. Jednak nawet wytrawnemu gospodarzowi przyjęć przyda się krótka lekcja o akcesoriach do alkoholi.

  2015/04/14 Czytaj dalej