Nowoczesne oświetlenie

Zestaw dla czworonożnych turystów

2011/08/10

Podróżowanie z psem lub kotem jest dobrym rozwiązaniem dla właścicieli, którzy nie chcą rozstawać się ze swoim ulubieńcem. Na czas wyjazdu trzeba zatroszczyć się o wiele ważnych spraw, m.in. o sposób karmienia zwierzaka w trasie i na miejscu wypoczynku. Curver Pet Life stworzył zestaw, który bardzo ułatwia to zadanie.

Zestaw podróżny Pet Life składa się z trzech elementów: 2 miseczek (na wodę i na karmę), a także hermetycznego pojemnika 1,5L do przechowywania pożywienia. Zestaw jest tak skonstruowany, że wszystkie jego części można złożyć w jedną całość i spiąć razem specjalną rączką. Służy ona również do przenoszenia kompletu. Pojemniki są bardzo praktyczne - dzięki optymalnemu rozmiarowi nie zajmują dużo miejsca. Jednocześnie są one wystarczającej wielkości, aby zapewnić małym i średnim zwierzętom kompletny posiłek. Gumowa podkładka pod miseczkami uniemożliwi przesuwanie ich po podłodze i ułatwi zwierzakowi spokojne spożycie pokarmu.


Utrzymanie zestawu w czystości nie sprawi nam problemu, ponieważ wszystkie części wystarczy opłukać wodą, żeby usunąć wszelkie zanieczyszczenia.


Cena zestawu podróżnego Pet Life: 39,99 zł

Produkt do kupienia tylko na stronie: www.petlife.pl

{{wszystkie_obrazki}}
 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej