Nowoczesne oświetlenie

Zestaw dla czworonożnych turystów

2011/08/10

Podróżowanie z psem lub kotem jest dobrym rozwiązaniem dla właścicieli, którzy nie chcą rozstawać się ze swoim ulubieńcem. Na czas wyjazdu trzeba zatroszczyć się o wiele ważnych spraw, m.in. o sposób karmienia zwierzaka w trasie i na miejscu wypoczynku. Curver Pet Life stworzył zestaw, który bardzo ułatwia to zadanie.

Zestaw podróżny Pet Life składa się z trzech elementów: 2 miseczek (na wodę i na karmę), a także hermetycznego pojemnika 1,5L do przechowywania pożywienia. Zestaw jest tak skonstruowany, że wszystkie jego części można złożyć w jedną całość i spiąć razem specjalną rączką. Służy ona również do przenoszenia kompletu. Pojemniki są bardzo praktyczne - dzięki optymalnemu rozmiarowi nie zajmują dużo miejsca. Jednocześnie są one wystarczającej wielkości, aby zapewnić małym i średnim zwierzętom kompletny posiłek. Gumowa podkładka pod miseczkami uniemożliwi przesuwanie ich po podłodze i ułatwi zwierzakowi spokojne spożycie pokarmu.


Utrzymanie zestawu w czystości nie sprawi nam problemu, ponieważ wszystkie części wystarczy opłukać wodą, żeby usunąć wszelkie zanieczyszczenia.


Cena zestawu podróżnego Pet Life: 39,99 zł

Produkt do kupienia tylko na stronie: www.petlife.pl

{{wszystkie_obrazki}}
 

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »