Nowoczesne oświetlenie

Zgniatarka do butelek, puszek i kartonów od Meliconi

2015/07/26

Sezon letni to czas sprzyjający rozrywkom i spotkaniom towarzyskim. Chętnie zapraszamy znajomych, organizujemy grille, pikniki, ogniska oraz mniej lub bardziej szalone imprezy. Niestety ilość śmieci, które produkujemy, rośnie wprost proporcjonalnie do poziomu zabawy. Największy kłopot sprawiają plastikowe butelki i puszki, które zajmują mnóstwo miejsca i wymuszają na nas zużycie dużej ilości worków na śmieci.
Rozwiązaniem tego problemu jest zgniatarka do butelek, puszek i kartonów, zaprojektowana przez włoską firmę Meliconi. Przy pomocy tego narzędzia, zgniatanie pójdzie nam szybko, skutecznie i bez wysiłku. Urządzenie zgniata plastikowe butelki od 0,3 do 2,5 litra oraz miażdży aluminiowe puszki. Zatrzask przytrzymuje zgniecioną butelkę i umożliwia jej zakręcenie bez konieczności dociskania zgniatarki. Specjalny krążek umożliwia zgniatanie butelek i puszek na różnych poziomach, a pierścień zapobiega wyślizganiu się puszki na boki.
Zgniatarka Omega od Meliconi jest estetyczna i solidnie wykonana. Można przechowywać ją na wierzchu bez obawy, że zepsuje wystrój mieszkania czy ogrodu.
Zgniatarka pozwala zaoszczędzić miejsce, czas i pieniądze. Dzięki temu urządzeniu, w standardowym śmietniku, zamiast 10 zmieści się około 50 butelek, a zamiast 20 około 100 puszek. Co za tym idzie, możemy wyrzucać odpady znacznie rzadziej oraz zużywać mniej worków na śmieci

Zgniatarki w różnych kolorach kupicie na stronie SuperWnetrze.pl [KLIK]
    

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »