Nowoczesne oświetlenie

Zlewozmywaki Franke z 15- letnią gwarancją

2011/10/26

W ofercie Franke znajdzie się zlewozmywak do każdej kuchni, zaspokajający różne potrzeby i zadowalający nawet najbardziej wybredne gusta.  Tym, co cechuje wszystkie zlewozmywaki z bogatej oferty firmy, jest najwyższa jakość wykorzystanych materiałów, nowoczesne wzornictwo oraz 15-letnia gwarancja producenta.
Franke oferuje zlewozmywaki stalowe wbudowywane, do podbudowy oraz montowane na równi z blatem. Wysokowartościowa stal szlachetna, z której produkowane są zlewozmywaki Franke jest nierdzewna, odporna na wysokie temperatury oraz kwasy i zasady używane w gospodarstwach  domowych.   Stal szlachetna  wykorzystywana do produkcji zlewozmywaków  Franke, występuje w dwóch wykończeniach powierzchni do wyboru: jedwab oraz len.
Zyskujące coraz większą popularność zlewozmywaki granitowe wykonane są nowego, ulepszonego produktu o nazwie Fragranit Durakleen Plus. Fragranit wyprodukowany jest w 80% z prawdziwego granitu, jednego  z najbardziej wytrzymałych materiałów występujących w przyrodzie. Pozostałe 20% stanowi spoiwo akrylowe, charakteryzujące się wyjątkową twardością i odpornością.  Dzięki zastosowaniu bardzo drobnych cząsteczek granitu udało się uzyskać niezwykle gładki, a jednocześnie bardzo odporny materiał.  Wszystkie zlewozmywaki i komory podbudowywane  firmy Franke wykonane z fragranitu posiadają powierzchnię zabezpieczoną nową powłoką Sanitized, ograniczającą rozwój bakterii.
Oprócz zlewozmywaków stalowych i fragranitowych, Franke proponuje swoim klientom także inne rozwiązania, takie jak szkło łączone ze stalą szlachetną oraz nowy materiał Tectonite.  Wszystkie modele zlewozmywaków, niezależnie od materiału, z którego zostały wykonane, objęte są 15-letnią gwarancją.

Więcej informacji o zlewozmywakach Franke na stronie www.franke.pl

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej