Życie bardziej EKO

2011/03/27

Każdego dnia każde gospodarstwo generuje znaczne ilości śmieci. Jeżeli zależy nam na ochronie środowiska, powinniśmy przykładać większą wagę do ich segregowania. Niestety, w większości domów nadal nie jest to praktyka powszechna. Dla osób poszukujących ekologicznych i praktycznych rozwiązań powstała linia pojemników na odpady Flip Bin marki Curver.

Liczba wytwarzanych odpadów wzrasta każdego roku, dlatego tak ważna jest segregacja, która umożliwi ich późniejsze przetworzenie i ponowne wykorzystanie. Śmieci nie posegregują się same, więc najlepiej zacząć od swojego otoczenia. Dzięki pojemnikom Flip Bin marki Curver wprowadzenie ekologicznych nawyków w domu będzie łatwiejsze.

Kosze na śmieci Flip Bin dostępne są w trzech pojemnościach: 10, 25 i 50 litrów. Trzy kolory pokrywy: zielony, czerwony i pomarańczowy pozwolą na osobne składowanie szkła, papieru i plastiku. Praktyczne, a zarazem estetyczne, sprawdzą się zarówno w mieszkaniu, jak i w biurze.

Dzięki pojemnikom Flip Bin segregacja odpadów nie sprawi większego kłopotu. Pozwoli to żyć w zgodzie ze stylem EKO, a zarazem pomoże dbać o środowisko naturalne. Wystarczy mała zmiana i segregowanie odpadów przestanie być niemiłym obowiązkiem.

Dostępne pojemności i ceny:

    -    10 litrów: od 14.65 zł
    -    25 litrów: od 28.535 zł
    -    50 litrów: od 46.50 zł

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »
 • Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home Nowocześnie i komfortowo – propozycje King Home

  Nowoczesny design z nutą ekstrawagancji w domowym wnętrzu? Oczywiście, że jest to możliwe! Marka King Home zachwyci Cię unikalnymi meblami, oświetleniem i wieloma dodatkami do domu, które odmienią Twój salon czy sypialnię.

  2021/02/05 Czytaj dalej
 • Ekskluzywne wieszaki do łazienki Ekskluzywne wieszaki do łazienki

  Marzysz o modnym wieszaku do łazienki? Ekskluzywne wieszaki do łazienki dodadzą eleganckiego charakteru. Na co warto postawić? Sprawdź idealne propozycje w najnowszym artykule!

  2021/01/08 Czytaj dalej
 • kosz na śmieci do kuchni Gdzie kupić kosz na śmieci?

  Gdzie można kupić kosz na śmieci? Mamy tak naprawdę kilka możliwości do wyboru. Zobacz nasz artykuł, w którym omawiamy gdzie na idealny kosz do kuchni na odpadki da się natrafić. Kliknij i czytaj już teraz!

  2020/10/12 Czytaj dalej
 • Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką Szklanki termiczne - TOP3 szklanek z podwójną ścianką

  Szukasz wyjątkowych szklanek termicznych na kawę, ale nie wiesz na jakie się zdecydować? Koniecznie sprawdź nasz najnowszy ranking, a w nim znajdziesz TOP3 - najlepszych szklanek z podwójną ścianką! Pyszna kawa gwarantowana!

  2020/09/09 Czytaj dalej
 • jak wyczyścić deskę do krojenia Jak wyczyścić deskę do krojenia?

  Desek do krojenia mamy wiele różnych rodzajów, więc i ich czyszczenie może być odmienne. Jak wyczyścić kuchenną deskę do krojenia, żeby służyła nam jak najdłużej i nie uległa zniszczeniu? O tym w najnowszym artykule!

  2020/08/14 Czytaj dalej