Nowoczesne oświetlenie

Życie bardziej EKO

2011/03/27

Każdego dnia każde gospodarstwo generuje znaczne ilości śmieci. Jeżeli zależy nam na ochronie środowiska, powinniśmy przykładać większą wagę do ich segregowania. Niestety, w większości domów nadal nie jest to praktyka powszechna. Dla osób poszukujących ekologicznych i praktycznych rozwiązań powstała linia pojemników na odpady Flip Bin marki Curver.

Liczba wytwarzanych odpadów wzrasta każdego roku, dlatego tak ważna jest segregacja, która umożliwi ich późniejsze przetworzenie i ponowne wykorzystanie. Śmieci nie posegregują się same, więc najlepiej zacząć od swojego otoczenia. Dzięki pojemnikom Flip Bin marki Curver wprowadzenie ekologicznych nawyków w domu będzie łatwiejsze.

Kosze na śmieci Flip Bin dostępne są w trzech pojemnościach: 10, 25 i 50 litrów. Trzy kolory pokrywy: zielony, czerwony i pomarańczowy pozwolą na osobne składowanie szkła, papieru i plastiku. Praktyczne, a zarazem estetyczne, sprawdzą się zarówno w mieszkaniu, jak i w biurze.

Dzięki pojemnikom Flip Bin segregacja odpadów nie sprawi większego kłopotu. Pozwoli to żyć w zgodzie ze stylem EKO, a zarazem pomoże dbać o środowisko naturalne. Wystarczy mała zmiana i segregowanie odpadów przestanie być niemiłym obowiązkiem.

Dostępne pojemności i ceny:

    -    10 litrów: od 14.65 zł
    -    25 litrów: od 28.535 zł
    -    50 litrów: od 46.50 zł

{{wszystkie_obrazki}}

« Poprzedni Artykuł Następny Artykuł »